ŚCIEŻKA POWROTU

List do gimnazjalistów PDF Drukuj Email
sobota, 05 kwietnia 2014 00:00

Gimnazjalisto!

Wkrótce musisz wybrać szkołę, która pomoże Ci zrealizować marzenia o przyszłości. Jeśli myślisz
o tym poważnie - proponujemy Ci Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu.

Jeśli poszukujesz ciekawego i atrakcyjnego zawodu i nie wiesz jaką szkołę wybrać, przyjdź do nas,
a na pewno znajdziesz kierunek kształcenia, który Cię zainteresuje!

Nowoczesny budynek z przestronnymi salami, dobrze wyposażone pracownie, siłownia i duża sala gimnastyczna - to tylko niektóre atuty naszej szkoły.

Zespół Szkół im. Jan Pawła II w Annopolu oferuje kształcenie w zawodach, które są poszukiwane na rynku pracy.

Proponujemy naukę w 3-letnim Liceum Ogólnokształcącym

NOWE KLASY

Zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego,
w którym realizujemy w zakresie rozszerzonym następujące profile i  przedmioty:

• profil turystyczno-sportowy (przedmioty rozszerzone: j. angielski, geografia, biologia)
  • profil dziennikarsko-prawniczy (przedmioty rozszerzone: j. angielski, j. polski, wiedzy o społeczeństwie)
  • profil ekologiczno-przyrodniczy (przedmioty rozszerzone: j. angielski, biologia, chemia)

Technikum:

W technikum ekonomicznym poznasz zagadnienia związane z funkcjonowaniem nowoczesnych gospodarek wolnorynkowych. Poznasz przepisy prawne regulujące obrót gospodarczy, finanse i zasady rachunkowości w nowoczesnych firmach.

W technikum informatycznym poznasz nowoczesne technologie komputerowe wykorzystywane w gospodarce.

W technikum logistyki zdobędziesz wiedzę z zakresu  przepływu towarów, informacji i pieniędzy pomiędzy przedsiębiorstwami i wewnątrz nich.

W technikum budowlanym poznasz zagadnienia związane z nowoczesnymi technologiami. Opanujesz trudną sztukę projektowania, a także nowe rozwiązania informatyczne wykorzystywane w budownictwie.

W technikum organizacji reklamy zdobędziesz wiedzę i umiejętności umożliwiające absolwentom pozyskanie ciekawej pracy w szeroko rozumianej reklamie, która jest nieodłącznym elementem gospodarki rynkowej.

W technikum technologii żywności zdobędziesz wiedzę dotyczącą metod wytwarzania (przetwarzania) surowców, półproduktów i wyrobów.

W ROKU SZKOLNYM 2014-15

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - oddział wielozawodowy. Ukończenie szkoły umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Wybierając nasza szkołę możesz: rozwijać swoje zainteresowania, zdobyć poszukiwany zawód na rynku pracy oraz odbywać praktyki zawodowe w instytucjach finansowych, bankach i zakładach pracy. Chcesz zdobyć zawód:

• cukiernik
  • krawiec
  • kucharz
  • elektryk
  • elektromechanik pojazdów samochodowych
  • ślusarz
  • fryzjer
  • piekarz
  • stolarz
  • sprzedawca
  • rolnik
  • murarz-tynkarz
  • kamieniarz
  • betoniarz-zbrojarz
  • mechanik pojazdów samochodowych
  • blacharz samochodowy
  • monter sieci,instalacji i urządzeń sanitarnych
  • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
  • operator obrabiarek skrawających
  • mechanik-monter maszyn i urządzeń
  • mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych
  • operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

wybierz Zasadniczą Szkołę Zawodową.

Gwarantujemy Ci przygotowanie do egzaminu maturalnego i zawodowego.

Jeżeli stawiasz na myślenie, będziesz ulubieńcem pedagogów, którzy przygotują Cię do konkursów i olimpiad. Jeśli chcesz sam decydować o sobie i mieć wpływ na to co dzieje się wokół Ciebie, wybierzesz naszą szkołę!

Kalendarium kandydata:

• Od 19 maja 2014 r. od godz.800 do 06 czerwca 2014 r. do godz. 1500 – termin składania podań. Druki podań do poszczególnych szkół będzie można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej
  • Weryfikacja dostarczonych podań od 20 czerwca 2014 r. od godz.800 do 24 czerwca 2014 r. do godz. 1500
  • Od 27 czerwca 2014 r. od godz. 1000 do 01 lipca 2014 r. do godz. 1200 – składanie kopii świadectw ukończenia gimnazjum oraz kopii zaświadczeń o wynikach egzaminu w gimnazjum
  • 03 lipca 2014 r, godz. 1000 – ogłoszenie wyników rekrutacji oraz wywieszenie list zakwalifikowanych do przyjęcia
  • Od 03 lipca 2014 r. od godz.1000 do 04 lipca 2014 r. do godz. 1300 – potwierdzenie przez kandydatów, których nazwiska i imiona zostały umieszczone na listach woli podjęcia nauki w szkole. Potwierdzenie jest realizowane przez złożenie oryginalnych dokumentów
  • 07 lipca 2014 r. do godz. 1000 - publikacja list przyjętych oraz list wolnych miejsc
  • Od 07 lipca 2014 r. od godz. 800 do 09 lipca 2014 r. do godz. 1200 – przeprowadzenie rekrutacji uzupełniającej
  • 09 lipca 2014 r, od godz. 1200 –ogłoszenie ostatecznych wyników rekrutacji oraz wywieszenie list przyjętych kandydatów
  • 10 lipca 2014 r. - 30 sierpnia 2014 r. – przeprowadzenie rekrutacji dodatkowej

Czekamy na Ciebie
Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie.

Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)